Młodszy Specjalista ds. HR i Rekrutacji

  • Cholerzyn (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

    Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!
    Miejsce pracy: Cholerzyn (pow. krakowski)
    Nasza oferta:
    • dowolna forma zatrudnienia
    • stabilność zatrudnienia
    • elastyczny czas pracy
    • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

    Twoje zadania:

    Kompleksowe przygotowanie i przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym – publikacja ogłoszeń, sprawdzanie spływu, ustalanie statusu, komunikacja z kandydatami, wstępna selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych, wywiad telefoniczny, umawianie na spotkania rekrutacyjne, udzielanie odpowiedzi zwrotnej kandydatom, pozyskiwanie i angażowanie kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych, współprowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników, prowadzenie programu kafeteryjnego, wsparcie w procesach HR. Przygotowywanie raportów i danych dla klienta wewnętrznego.

    Nasze oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe o profilu związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesach rekrutacyjnych
    • dobra praktyczna znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel i Power Point /znajomość programów graficznych mile widziana
    • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność, elastyczność, otwartość na zmiany
    • dyskrecja oraz wysoka kultura osobista
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

    Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji .

    INTERSPORT