Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

Stalowa 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu zgodności Compliance dla całej organizacji (organizacja szkoleń z tego zakresu, monitorowanie realizacji, prowadzenie bazy danych)

  • przygotowywane raportów i zestawień na potrzeby działu

  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych (prognozy, rozliczanie premii i faktur, kontakty z agencjami, organizowanie zatrudnienia)

  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych (w tym tworzenie ofert pracy oraz ich publikacja, umawianie spotkań z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych)

  • odpowiedzialność za program onboardingowy (wdrożenie nowych pracowników)

  • organizowanie szkoleń wstępnych BHP

  • pomoc w organizacji szkoleń, prowadzenie i monitorowanie planu szkoleń

  • współpraca z uczelniami wyższymi (m.in. organizacja targów pracy, wsparcie w prowadzeniu programu praktyk)

  • pomoc w innych zadaniach z obszaru HR

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office 365 (w szczególności MS Excel, Power Point)

  • doskonałe zdolności organizacyjne

  • komunikatywność, umiejętność współpracy

  • proaktywność i inicjatywa w działaniu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze HR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne