Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

TMF GroupO firmie

  • Uniwersytecka 20, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

TMF Group

Uniwersytecka 20

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze procesów kadrowych

  • Prowadzenie akt osobowych i przygotowywanie kompleksowej dokumentacji pracowniczej

  • Aktualizacja danych pracowniczych i struktury organizacyjnej w wymaganych bazach danych

  • Wyliczanie należnych urlopów wypoczynkowych

  • Kompleksowa obsług i kontrolA badań lekarskich i szkoleń BHP

  • Przygotowywanie raportów statystycznych i cyklicznym raportowaniem

  • CorocznA weryfikacją danych pracowników w celu zapewnienia prawidłowego procesu planowania podwyżek wynagrodzeń i premii

  • Współpraca z działem płac, urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi

  • Kontakt z pracownikami w trakcie procesu zatrudnienia

  • Udział w procesie onboardingu nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr – minimum rok

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • Dogodną lokalizację biura w centrum miasta

  • Elastyczny czas pracy oraz praca zdalna

  • Stabilne zatrudnienie

  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego

  • Pracę wśród wyjątkowych ludzi w pozytywnej atmosferze

  • Imprezy firmowe

  • Prezenty świąteczne i okolicznościowe

  • Wczasy pod gruszą

  • Działalność charytatywną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TMF Group

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

W 125 biurach zlokalizowanych w 83 krajach zatrudniamy blisko 9 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już ponad 700 osób.

Katowice są ponadto lokalizacją dla naszej nowej struktury - Europejskiego Centrum TMF, którego zadaniem jest obsługa europejskich rynków naszych klientów, firm m.in. z rankingów Fortune 500 oraz FTSE 100. W ramach tworzonych struktur poszukujemy specjalistów z zakresu księgowości międzynarodowej, kadr i płac oraz globalnego zarządzania podmiotami. Budujemy także zespoły, które będą odpowiedzialne za obsługę funduszy międzynarodowych oraz wsparcie wewnętrznych procesów finansowych Grupy TMF.

Przewiń do profilu firmy