Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. HR

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją. Zostań jej częścią.

Miejsce pracy: Katowice

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe np. ZZL, psychologia) lub studenci ostatniego roku studiów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sieci handlowej
  • Zainteresowanie tematami HR, zaangażowanie i pasja
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

  • Wsparcie w zapewnieniu prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów z zakresu HR
  • Udział w projektach z obszaru miękkiego HR
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych oraz działań rozwojowych
  • Bieżace działania administracyjne

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Miejsce parkingowe obok siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr. 133, Pkt. 883).