Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. HR

MFO Spółka AkcyjnaO firmie

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji projektów z obszaru HR w tym szkoleń, polityki personalnej

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z obszaru HR

  • Poszukiwanie bezpośrednie kandydatów do pracy w MFO

  • Prowadzenie/współprowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla

  • Udział w działaniach Employer Brandingowych, przygotowywanie grafik i materiałów promocyjnych

  • Wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych

  • Możliwość współprowadzenia szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w pracy w dziale HR i/lub chęć rozwoju w tym obszarze

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów lub zdolność analitycznego myślenia, chęć nauki Excela i pracy z danymi

  • Zaangażowanie w pracę, komunikatywność i otwartość do pracy w zespole

  • Znajomość programu PowerPoint i programów graficznych oraz chęć zwiększania swoich umiejętności poprzez ich użytkowanie w codziennej pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Możliwość rozwoju i znana od początku ścieżka kariery w Dziale HR

  • Praca w zgranym zespole i możliwość nauki od doświadczonych współpracowników

  • Wynagrodzenie dające satysfakcję oraz atrakcyjny system bonusowy zależny jedynie od Twoich wyników pracy

  • Praca w stabilnej firmie, notowanej na GPW, będącej liderem w swojej branży

  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

  • Deklarujemy nie tylko w ogłoszeniu, że u nas chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to coś, na co stawiamy 😊

MFO S.A. to największy na polskim rynku oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu HR na stanowisko: Młodszy specjalista ds. HR

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.