Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. HR

LINGUA LAB s.c.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

LINGUA LAB s.c.

Sereno Fenn'a 6

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wewnętrzne
  • kompletowanie i uzupełnianie danych w systemie informatycznym w obszarze HR
  • budowanie bazy kandydatów w systemie CRM
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne umożliwiające osiąganie celów
  • umiejętność wykonywania kilku zadań równocześnie oraz ustalania priorytetów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu, dokładność i terminowość
  • posiadanie status studenta – mile widziane
  • doświadczenie w pracy w obszarze HR – mile widziane

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole
  • dużą samodzielność i możliwość samorealizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością awansu
  • pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego
  • czyste powietrze w biurze, bez smogu!
  • dogodną lokalizację z łatwym dojazdem - Stare Miasto
  • Smart Lunch- pyszny obiad w każdy wtorek
  • Birthday Cake - wspaniały tort z okazji Twoich urodzin

Jesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.

Naszym Klientom, obecnym na wszystkich kontynentach, dostarczamy tylko usługi wysokiej jakości.

Sukcesy zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą nasz zespół z pasji do języków obcych.

Obecnie intensywnie się rozwijamy i poszukujemy nowych pracowników.

Dołącz do nas: www.lingualab.pl

Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
HR 2021/07

Młodszy Specjalista ds. HR, Sereno Fenn'a 6, Kraków