Młodszy Specjalista ds. HR

  • Kraków, Skawina, małopolskie
  • Majdzika 16, 32-050 Skawina, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Skawina (obok Krakowa)

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne
    • Koordynowanie procesu zatrudniania oraz wdrażania do pracy nowych pracowników
    • Udział w tworzeniu i realizowaniu działań budujących wizerunek pracodawcy
    • Rozwój oraz aktualizacja wewnętrznej komunikacji (Intranet)
    • Zarządzanie benefitami pozapłacowymi
    • Udział w bieżących zadaniach i projektach w obszarze HR
    • Organizacja spotkań firmowych, eventów, konkursów wewnętrznych

    Oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia - preferowane z zakresu HR, zarządzania personelem, psychologii (lub w trakcie studiów)
    • Min. rocznego doświadczenia w obszarze HR;
    • Dobrej znajomości prawa pracy
    • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
    • Wysokich kompetencji interpersonalnych,
    • Zaangażowania i nastawienia na cel
    • Samodzielności i kreatywności w działaniu
    • Pozytywnego myślenia 😊

    Oferujemy:

    • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych na rynkach europejskich;
    • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie podejście, zbudowane na szacunku i wsparciu dla pracownika;
    • Realny wpływ na realizację polityki HR;
    • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz home-office po okresie próbnym
    • Bezpłatny transport na trasie Kraków – Skawina – Kraków
    • Opiekę medyczną w Luxmed / punkty w systemie My Benefit lub karta MultiSport
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Majdzika 16 w celach niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji.”

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Majdzika 16 w celach niezbędnych do realizacji  bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”