Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. HR

Pumox GmbH

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń,

  • Wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania i docierania do najlepszych kandydatów,

  • Opieka nad procesem onboardingu w tym układanie i koordynacja planów szkoleniowych dla nowych Pracowników,

  • Czynny udział w organizowaniu eventów firmowych,

  • Realizacja działań Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w direct-searchu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

  • Proaktywność, pomysłowość oraz gotowość do usprawniania procesów,

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność wyznaczania priorytetów.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy B2B,

  • 20 dni płatnego urlopu w roku,

  • Praca zdalna,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy,

  • Partnerskie relacje, przyjazna atmosfera oraz zaufanie,

  • Komunikacja w zespole w języku polskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pumox GmbH

Pumox GmbH jest firmą programistyczną z Kassel (Niemcy), która specjalizuje się w tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych dla firm.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy profesjonalizm, zaangażowanie w realizację wspólnych celów, zaufanie oraz wzajemny szacunek (w zespole komunikujemy się w języku polskim).

Lubimy kreatywną współpracę, więc nie uświadczysz u nas wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Jeśli pasjonujesz się programowaniem, a nadto chcesz mieć realny wpływ na projekt, to będzie nam miło powitać Cię w naszych szeregach.

Przewiń do profilu firmy