Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. HR

iCredit Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

iCredit Sp. z o.o.

Orla 13

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja oraz selekcja CV
  • Koordynowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Zarządzanie benefitami dla pracowników Spółki
  • Udział w procesie tworzenia opisów stanowisk pracy, procedur wewnętrznych oraz planów oceny okresowej pracowników
  • Opracowywanie oraz wdrażanie programów motywacyjnych oraz szkoleniowych dla pracowników Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, awansu i rozwoju kariery w międzynarodowej firmie
  • Praca w środowisku wspierającym realizację własnych inicjatyw i projektów
  • Benefity pracownicze: pakiet sportowy, opieka medyczna.
  • Możliwość korzystania z home office w ustalonym wymiarze czasu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

iCredit Sp. z o.o. to firma z sektora usług pożyczkowych wyróżniająca się profesjonalną obsługą w domach swoich klientów. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Młodszy Specjalista ds. HR, Orla 13, Śródmieście, Łódź