Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

iCredit Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Orla 13

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja oraz selekcja CV

  • Koordynowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych

  • Zarządzanie benefitami dla pracowników Spółki

  • Udział w procesie tworzenia opisów stanowisk pracy, procedur wewnętrznych oraz planów oceny okresowej pracowników

  • Opracowywanie oraz wdrażanie programów motywacyjnych oraz szkoleniowych dla pracowników Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR;

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, awansu i rozwoju kariery w międzynarodowej firmie

  • Praca w środowisku wspierającym realizację własnych inicjatyw i projektów

  • Benefity pracownicze: pakiet sportowy, opieka medyczna.

  • Możliwość korzystania z home office w ustalonym wymiarze czasu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

iCredit Sp. z o.o. to firma z sektora usług pożyczkowych wyróżniająca się profesjonalną obsługą w domach swoich klientów. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Przewiń do profilu firmy