Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. HR

WebMakers

3 5005 000 brutto / mies.
  • Katowicka 86
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

WebMakers

Katowicka 86

Mikołów

WebMakers.expert. Jako software house pracujemy dla klientów z całego świata (w tym startupów) oraz tworzymy i rozwijamy własne startupy. Cenimy sobie luźną atmosferę i lubimy pracować nad nieoczywistymi, często wymagającymi projektami. Idzie nam na tyle dobrze, że Deloitte uznało nas za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Jedno jest pewne – nie ma szans, żeby ktokolwiek się u nas nudził :)

Jakie będą twoje zadania?

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie całej organizacji, zadowolenie pracowników i kulturę organizacyjną
  • Prowadzenie rekrutacji (od pozyskiwania kandydatów, prowadzenia rozmów, sprawdzania kompetencji po feedback, negocjowanie warunków i podpisywanie umowy)
  • Ulepszanie candidate experience, bo zależy nam na ludziach :)
  • Proponowanie usprawnień
  • Research, tworzenie raportów i analiz

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Pierwszego doświadczenia w HR
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu kandydatów i prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2+)
  • Przyniesienia ciasta na urodziny
  • Dużej samodzielności, samoorganizacji i proaktywności
  • Komunikatywności i poczucia humoru, bo przydaje się w codziennej pracy :)

Dodatkowym atutem będzie dla nas:

  • Doświadczenie w projektowaniu firmowych procesów HR
  • Wykształcenie kierunkowe tj. Psychologia / ZZL / pokrewne
  • Wiedza z zakresu IT, procesu wytwarzania oprogramowania i metodyk zwinnego zarządzania
  • Znajomość systemów ATS, ERP, technik jak np. boolean search

Co oferujemy?

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania super pomysłów :)
  • Duże możliwości rozwoju przez udział w ciekawych projektach wewnętrznych
  • Fajny zespół – pracują z nami doświadczeni specjaliści, od każdego można się wiele nauczyć
  • Luźną atmosferę (chyba, że akurat gramy w Mortal Kombat – wtedy nie jest luźno)
  • Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia + premie za wyniki
  • Dofinansowane zajęcia językowe, dostęp do wydawnictw i platform kursowych, szkolenia
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Mikołowie (Śląsk, 15 min od centrum Katowic), imprezy i wyjazdy integracyjne + możliwość częściowej pracy zdalnej
  • WYBORNĄ kawę, którą pijemy hektolitrami

Ogłoszenie archiwalne