Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Signal Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • 28 Czerwca 1956 r. 406, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

28 Czerwca 1956 r. 406

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie HR Biznes Partnera w codziennej pracy poprzez m.in. organizację kalendarza spotkań oraz bieżące informowanie o stanie prowadzonych zadań

  • publikowanie ogłoszeń o pracę

  • selekcjonowanie napływających aplikacji

  • przeprowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych

  • umawianie rozmów rekrutacyjnych

  • budowa profilu Kandydata

  • koordynowanie kalendarza spotkań z Kandydatami

  • obsługa systemu ATS (HRlink.pl)

  • udział w budowaniu pozytywnego candidate experience oraz employee experience

  • wsparcie działań employer brandingowych

  • udział w działaniach wpływających na rozwój pracowników (szkolenia, oceny pracownicze)

  • udział w optymalizacji procesów kadrowych

  • wsparcie działań usprawniających komunikację w firmie

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem kierunku psychologia w biznesie, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewnym i ’czujesz HR’ całym sobą :)

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w obszarze HR (w tym praktyki i staże)

  • posiadasz wiedzę merytoryczną w zakresie rekrutacji, szkoleń i rozwiązań usprawniających funkcjonowanie działu personalnego w firmie

  • już wiesz, że praca w HR to dla Ciebie ’strzał w 10’

  • wykazujesz się proaktywną postawą i masz głowę pełną pomysłów

  • potrafisz doskonale organizować swoją pracę

  • szerzysz wokół siebie pozytywną energię i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze szeroko pojętego HR :)

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • nowoczesne biuro;

  • pakiet medyczny;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • ambitne cele;

  • dużą niezależność przy wdrażaniu swoich inicjatyw;

  • bezpośrednia podległość służbowa pod HRBP.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Solidny Pracodawca od 2013 roku. Tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Wiemy, że największym kapitałem Signal Group są jego Pracownicy, dlatego też naszym ciągłym wyzwaniem jest doskonalenie warunków pracy.

Dołącz do nas i się o tym przekonaj :)

Przewiń do profilu firmy

To nie jest praca dla Ciebie, jeżeli:

  • nie chcesz pogłębiać swojej wiedzy z obszaru HR

  • trudno Ci skoordynować kilka zadań jednocześnie

  • stresuje Cię dynamiczne środowisko pracy

  • masz bierną postawę i oczekujesz gotowych rozwiązań

  • poszukujesz pracy monotonnej i schematycznej