Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Wyższa Szkoła Bankowa w PoznaniuO firmie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Powstańców Wielkopolskich 5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów rekrutacyjnych

  • koordynacja onboardingu pracowników uczelni

  • wsparcie w realizacji działań dotyczących obszaru HR, np. opracowywanie i aktualizacja kart opisów stanowisk, organizacja szkoleń

  • obsługa systemu HR w zakresie zarządzania profilem pracownika

Nasze wymagania

  • posiadasz ukończone studia kierunkowe

  • masz min. 6 m-cy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • lubisz koordynować zaplanowane działania dotyczące miękkiego HR

  • posługujesz się językiem angielskim (poziom B1)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach

  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach HR

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie

  • dodatkowe dni wolne od pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu należy do największej grupy prywatnych uczelni wyższych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesłania CV w terminie do 13.06.2021 poprzez Aplikuj.

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: MSHR/P/05/21.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.