Młodszy Specjalista ds. HR – program stażowy

FaureciaO firmie

3 000‐3 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

Faurecia

Spółdzielcza 4

Grójec

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Jesteś dynamiczna/-y i potrafisz robić kilka rzeczy niemal równocześnie? Masz pomysł na siebie i stawiane przed Tobą zadania? Szukasz doświadczenia, które pozwoli Ci nauczyć się praktycznych umiejętności i zobaczyć, jak na co dzień pracuje się w dużej firmie w branży automotive? Jeśli tak, to najwidoczniej na Ciebie czekamy!

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie pracowników w zakresie kwestii kadrowych
  • efektywna komunikacja z osobami na różnych szczeblach organizacji, w tym z senior managementem
  • planowanie i zarządzanie komunikacją kluczowych informacji dotyczących pracowników w danym parametrze
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach: w administracji kadrowo-płacowej, projektach HR
  • przygotowywanie raportów HR

OCZEKIWANIA:

  • statusu studenta
  • pasji w pracy z ludźmi
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną codzienną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku)
  • biegłej obsługi komputera – szczególnie sprawnej obsługi MS Office (Excel) i programów do prezentacji multimedialnych
  • podstawowej wiedzy na temat prawa pracy
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h)
  • otwartości na zmiany i chęci podejmowania nowych wyzwań
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • postawy I can!

OFERUJEMY:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Stołówka pracownicza
  • Dojazd do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Home office i elastyczne godziny pracy
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy