Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR/Rekrutacji

ONWELO S.A.O firmie

  • Prądnicka 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ONWELO S.A.

Prądnicka 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działań rekrutacyjnych, takie jak: tworzenie ogłoszeń o pracę, udział w procesie poszukiwania kandydatów na stanowiska IT, koordynacja spotkań z kandydatami

  • Wspieranie działu HR w zakresie działań administracyjnych, takich jak: weryfikacje i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w systemie wewnętrznym i na portalach pracy, weryfikacja i aktualizacja danych w systemie HR

  • Pomaganie w działaniach organizacyjno-logistycznych, w tym w organizacji wewnętrznych wydarzeń

  • Budowanie pozytywnej relacji i wspieranie pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Masz pierwsze doświadczenia lub staże związane z obszarem rekrutacji

  • Jesteś zainteresowana/-y pracą i rozwojem w obszarze HR na rynku technologicznym

  • Jesteś graczem zespołowym i z chęcią będziesz wspierać zespół w procesach rekrutacyjnych

  • Jesteś osobą pozytywną i nastawioną na wsparcie pracowników

  • Dobrze czujesz się w pracy z systemami informatycznymi, a do tego jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (dostępność na pełen etat)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna