Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. HR - rekruter

LeasingTeam Group

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji wewnętrznych;

  • Ocena i selekcja aplikacji kandydatów;

  • Prowadzenie wywiadów z kandydatami;

  • Rekomendowanie kandydatów do zatrudnienia;

  • Przygotowywanie raportów i podsumowań z rekrutacji;

  • Udział w projektach z zakresu HR;

  • Aktywne poszukiwanie nowych metod pozyskiwania najlepszych kandydatów- bądź pionierem innowacyjności!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji;

  • Otwartość i chęć rozwoju;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym;

  • Pracę w młodym zgranym zespole pełnym pozytywnej energii;

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe);

  • Cykliczne szkolenia organizowane w naszej siedzibie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy