Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. HR

Oldar Group Sp. z o.o.O firmie

Oldar Group Sp. z o.o.

Sokołowska 16

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnych procesów rekrutacyjnych

  • Wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców

  • Monitorowanie badań i organizacja szkoleń

  • Obsługa kadrowa pracowników

  • Współpraca z zewnętrznym działem płac

  • Kontrola BHP pracowników magazynu i produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • szkolenia w zakresie obowiązujących standardów w firmie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które zawsze otrzymasz na czas

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "aplikuj" bądź kontakt telefoniczny pod nr 795-525-810.

W tytule maila prosimy wpisać "Specjalista ds. HR". W treści maila prosimy o załączenie standardowej formuły dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.