Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

CloudityO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Cloudity

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w obszarze HR? Chcesz się rozwijać i jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i lubi mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość? Lubisz ludzi, a nawiązywanie relacji jest dla Ciebie najważniejsze? Masz za sobą pierwsze doświadczenia

w obszarze HR lub rekrutacji w międzynarodowej organizacji? Bierzesz odpowiedzialność i doprowadzasz projekty zawsze do końca?

Poszukujemy osoby, która stając się częścią działu HR i rekrutacji wesprze Cloudity na drodze

do rozwoju!

Zastanawiasz się jak wyglądałby Twój dzień pracy? Po naszym procesie wdrożeniowym, podczas którego poznasz Cloudity i procesy HRowe od środka będziesz zajmować się m.in.:

- Wsparciem procesów rekrutacyjnych (docelowo zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi)

- Wsparciem działań z zakresu EB wewnętrznego oraz zewnętrznego

- Współtworzeniem projektów HRowych

- Wsparciem i administracyjną koordynacją działań w obszarze rozwoju pracowników

- Bieżącą aktualizacją danych w wewnętrznym systemie Salesforce

- Innymi aktywnościami związanymi z administracją w zespole HR i rekrutacji, np. zarządzaniem benefitami

Nasze wymagania

Będziesz do nas pasował, jeśli:

- Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze HR (hr miękki, rekrutacja, administracja HR)

- Skończyłeś studia lub jesteś w ich trakcie, mile widziane studia humanistyczne (psychologia, ZZL, administracja, filologia)

- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym

- Masz rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swobodę w nawiązywaniu relacji

- Jesteś zaangażowany, bierzesz odpowiedzialność za otrzymane zadania i lubisz ludzi

Mile widziane

  • Język niemiecki umożliwiający swobodną komunikację

  • Doświadczenie w pracy z metodą wyszukiwania kandydatów Direct Search (m.innymi Linkedin)

To oferujemy

  • Szansę na rozwój w dziale HR

  • Bardzo dużą samodzielność i odpowiedzialność

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczne godziny pracy w biurze w centrum z bardzo dobrą lokalizacją w Warszawie (przy Metrze Politechnika)

  • Pakiet medyczny i sportowy

  • Doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cloudity

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na

kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne

technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy platynowym

partnerem Salesforce - prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy

organizacje w kilkunastu krajach świata.

www.cloudity.pl

Przewiń do profilu firmy