Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

igus Sp. z o.o.O firmie

  • Działkowa 121, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

igus Sp. z o.o.

Działkowa 121

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie stanowiska w organizacji,

  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Układanie i koordynacja planów szkoleniowych dla Nowych Pracowników - onboarding,

  • Dbanie o komunikację wewnętrzną w organizacji,

  • Praca w nowoczesnych systemach HR-owych

  • Monitorowanie efektywności działań rekrutacyjnych i szkoleniowych,

  • Wsparcie w realizacji badań: Candidate Experience, badanie zaangażowania, Exit Interview itp.,

  • Wsparcie w prowadzeniu działań rozwojowych dla pracowników,

  • Wsparcie w działaniach mających na celu budowanie zaangażowania pracowników,

  • Realizacja działań Employer Brandingowych

Nasze wymagania

  • Pasja do działania i zainteresowanie obszarem HR,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Psychologia, Zarządzanie lub pokrewne),

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze HR miękki i rekrutacje,

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja czasu pracy – wielozadaniowość,

  • Komunikatywność,

  • Proaktywna postawa i nastawienie na współpracę,

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę,

  • Rozwój w obszarze HR i możliwość nauki od profesjonalistów z branży,

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów usprawnieniowych i inicjatyw,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość udziału w konferencjach branżowych,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Niestandardowe benefity:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • uczestnictwo w programie MyBenefit

  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego

  • nagrody jubileuszowe

  • nieograniczony dostęp do audiobooków

  • dodatkowe premie

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • okolicznościowe loterie z nagrodami

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy