Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Józefa Piusa Dziekońskiego 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań administracyjnych w obszarze benefitów pracowniczych i procesów HR,

  • koordynacja działań związanych z zatrudnieniem i procesem wdrożenia nowych pracowników,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane z obsługą klienta w Sklepach Tchibo oraz na stanowiska stażystów, asystentów, koordynatorów,

  • działania z obszaru komunikacji wewnętrznej,

  • prowadzenie innych projektów z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • studia (ukończone lub w trakcie) na kierunkach takich, jak psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia itp.,

  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i chęć rozwoju w tym obszarze,

  • otwartość na potrzeby innych, ale i umiejętność wykazania się asertywnością,

  • duża dokładność i systematyczność oraz świetna organizacja czasu pracy,

  • lekkie pióro i łatwość pracy z tekstem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dostępność w pełnym wymiarze,

To oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w wielu różnych obszarach HR,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • praca w zgranym i wspierającym się zespole,

  • nieograniczone ilości pysznej, aromatycznej kawy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • comiesięczny pakiet kawy

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.