Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

ANDRZEJ PAŁUBA INFINITY

aleja Wojska Polskiego 41

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesie rekrutacji (prowadzenie poszczególnych procesów rekrutacji, kontakt z kandydatami, wstępna analiza CV, przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń)

  • Planowanie rozwoju osób z zespołu (wyszukiwanie szkoleń, przygotowanie planu rozwoju członka zespołu)

  • Monitorowanie motywacji i satysfakcji osób z zespołu

  • Prowadzenie spraw formalnych związanych z HR

  • Pomoc w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy (m.in. prowadzenie profilu z opiniami na GoWork)

Nasze wymagania

  • Napisz nam dlaczego właśnie TY i jakie masz kompetencje!

  • Posiadasz status studenta (fajnie jak studiujesz kierunek związany z HR np. psychologia, socjologia, zarządzanie)

  • Osiągasz dobre wyniki w nauce

  • Znasz zagadnienia z zakresu HR

  • Chcesz pracować z ludźmi

  • Lubisz podejmować wyzwania i stawiać sobie ambitne cele

  • Nie lubisz monotonii i nudy w pracy

  • Lubisz łamać sztampę i szablonowe myślenie

  • Chcesz się rozwijać w zakresie HR

  • Lubisz samodyscyplinę

  • Lubisz osiągać cele, a nie rozmawiać o osiąganiu celi

  • Myślisz nieszablonowo

  • Jesteś aktywny i nie pozostawiasz problemów samych sobie, licząc, że jakoś się rozwiążą

  • Interesujesz się zagadnieniami z zakresu HR (np. narzędziami oceny kandydatów: Harisson Assessment, czy Gallup itp.)

  • Chcesz być traktowany uczciwie oraz z szacunkiem i sam tak traktujesz innych

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w firmie doradczej istniejącej 13 lat na rynku

  • Płacę zawsze na czas

  • Pracę w bezkonfliktowym, stabilnym, mocnym i wspierającym zespole

  • Dobrą atmosferę i regularne spotkania firmowe (przynajmniej raz na kwartał)

  • Wyjazdy integracyjne

  • Możliwość wdrażania usprawnień i własnych pomysłów

  • Samodzielność i autonomię w pracy

  • Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • Rozwój kompetencji w takim zakresie jaki Ciebie interesuje

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Zdrowe podejście do życia i pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Badanie zadowolenia z pracy, bo zależy nam, aby każdy robił to co lubi i dobrze się u nas czuł. Praca powinna być też zgodna z Twoimi poglądami na kwestie społeczne i środowiskowe

O nas

Kilka słów o nas, abyś wiedział z kim przyjdzie Ci pracować:

Jesteśmy butikową firmą, która daje dobrą wartość klientom.

Firma powstała, żeby doradzać skuteczniej niż inni w zakresie pozyskiwania dofinansowania na rozwój. Stanowimy zgrany zespół, który odpowiedzialnie prowadzi klientów w całym wymagającym procesie. Na tym się znamy, to lubimy i w tym się realizujemy. Z satysfakcją patrzymy na sukcesy naszych klientów, bo wiemy, że inwestycje to fundament w biznesie.

Ludzie w zespole lubią czyny, zamiast niekończących się rozmów o czynach. W ramach przeprowadzonego ostatnio badania, średnia satysfakcja pracy całego zespołu wyniosła 82%🧡

W naszej codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami:

1. Nasze zaangażowanie nastawione jest na efekt – jesteśmy zdeterminowani żeby uzyskiwać jak najlepsze efekty, co przekłada się na satysfakcję naszą i klienta oraz motywuje nas do jeszcze cięższej pracy.

2. Jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni – lubimy transparentność w działaniu, cenimy sobie lojalność i sumiennie podchodzimy do każdego zadania.

3. Współpraca jest ważna, dbamy o klientów i o siebie nawzajem, dlatego partnerstwo jest słowem, które dobrze nas opisuje.

4. Jesteśmy kreatywni – szukamy rozwiązań, a nie problemów.

5. Szanujemy swój czas, dlatego jesteśmy nastawieni na komunikację ”do brzegu”.