Młodszy Specjalista ds. HR

Super-Pharm

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Super-Pharm

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna rekrutacji, w tym m.in. zakładanie rekrutacji w bazie, publikowanie ogłoszeń na stronie kariery i na portalach rekrutacyjnych, współpraca z kierownikami sklepów, HR biznes partnerami i dostawcami usług rekrutacyjnych, rozliczanie kosztów rekrutacji

  • Zapewnienie sprawnego przebiegu szkoleń, programów i działań rozwojowych, np.: koordynowanie listy uczestników, współpraca z ośrodkami szkoleniowymi i konferencyjnymi w zakresie logistyki szkoleń, rozliczanie kosztów

  • Obsługa operacyjna benefitów, w tym m.in. dokonywanie rejestracji i rezygnacji pracowników w systemie kadrowym i u dostawców oraz rozliczanie faktur

  • Udział w projektach i realizacja zadań merytorycznych z obszaru rekrutacji, rozwoju pracowników, employer brandingu, procesów i procedur we współpracy HR biznes partnerami i Kierownikiem Działu Kadr

  • Administrowanie i obsługa narzędzi / systemów HR

  • Archiwizacja dokumentów personalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane z obszaru HR, zarządzania, administracji

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy administracyjnej

  • Podstawowa znajomość procesów HR oraz gotowość do zdobywania wiedzy i rozwoju w obszarze miękkiego HR

  • Sprawność w posługiwaniu się pakietem MS Office, w tym w MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie i pisanie prostych wiadomości

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność, dokładność również pod presją czasu

  • Umiejętność komunikowania się z osobami z różnych działóo i szczebli organizacji oraz z kontrahentami

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Inicjatywa i zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w pracy HR

  • Umiejętność redagowania tekstów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze miękkiego HR przy wsparciu doświadczonego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Zniżki pracownicze w sklepach Super-Pharm

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Super-Pharm

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Przewiń do profilu firmy