Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. HR

LOT TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Komitetu Obrony Robotników 45a

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych dla obszaru Contact Center

  • realizowanie i udział w projektach z zakresu obszaru HR m.in. budowanie zaangażowania, rozwijanie pracowników, udział w procesie onboardingu

  • wdrażanie nowoczesnych działań z zakresu HR oraz rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności procesów HR

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w ramach programów rozwojowych, współpraca z uczelniami wyższymi oraz udział w targach pracy

  • realizowanie ocen pracowniczych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • szeroka wiedza w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

  • znajomość procesów w cyklu życia pracownika od Employer Brandingu po Exit Interview

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, kreatywność, gotowość do przejmowania odpowiedzialności

  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR na rynku

  • doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń w obszarze kompetencji miękkich

  • doświadczenie w procesach Assesment i Development Center

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • gotowość do pracy w zmiennym i dynamicznych środowisku

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę

  • poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej

  • pakiet świadczeń, w tym bilety lotnicze na rejsy LOT-u

  • dostęp do siłowni (m.in. bezpłatne zajęcia Yogi)