Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. HR

FINEJAS POLAND sp. z o.o.

  • Michalczyka 5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Michalczyka 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców: oświadczeń do UP, zezwoleń na pracę, dokumentów do kart pobytu, świadectw kierowców, wiz itp.

  • Monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych w urzędach

  • Dbanie o terminowość procesów związanych z legalizacją

  • Prowadzenie wewnętrznych rejestrów oraz archiwizacja otrzymywanych dokumentów

  • Współpraca z Urzędem Wojewódzkim, Urzędem Pracy, GiTD w zakresie zatrudniania obcokrajowców

  • Prowadzenie onboarding dla nowozatrudnionych osób

  • Zarządzanie korespondencją, oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obiegu dokumentów

  • Tworzenie pism urzędowych oraz nawiązywanie relacji z Urzędami

  • Kontakt z kierowcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: nie wymagane z nami nauczysz się wszystkiego!

  • Podstawowa wiedza w realizacji i zarządzaniu procesami związanymi z legalizacją cudzoziemców

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

  • Odpowiedzialność i samodyscyplina

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność tworzenia zestawień i prezentacji na potrzeby Zarządu

  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu Microsoft w szczególności Power Point i Excel

To oferujemy

  • Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności interesuje Cię praca w zgranym zespole, ta oferta czeka na Ciebie!

  • Uczymy, kształcimy, inspirujemy, rozwój to nasze hasło przewodnie

  • Oferujemy doskonałą okazję, aby zrozumieć branżę usług transportowych i odnieść w niej sukces

  • U nas będziesz słyszany i zauważany – jesteśmy otwarci na komunikację, promujemy samorealizację, inicjatywność i pomysłowość

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Nasza firma jest wiodącą organizacją transportową w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zatrudniamy ponad 2100 pracowników i obsługujemy ponad 1500 ciężarówek. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Młodszego Specjalisty ds. HR, który wzmocni nasz zespół we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy