Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Dr.Max Polska

  • Krzemieniecka 60a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozbudowywanie bazy kandydatów dla sieci franczyzowej aptek Dr. Max oraz zapewnienie rezerwy kadrowej w przypadku braku pracowników etatowych

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Wstępna selekcja i analiza nadesłanych aplikacji

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami

  • Aktywna pomoc w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (Direct Search)

  • Wsparcie zespołu w powierzonych zadaniach

  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami oraz Pracownikami Firmy

Nasze wymagania

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Mile widziane: wykształcenie wyższe lub w trakcie (kierunki: ZZL, psychologia)

  • Rzetelność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań

  • Aktywna postawa i chęć do pomocy

  • Zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia postawionego celu

  • Określanie priorytetów i organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Prywatna opieka lekarska zorganizowana wg indywidualnych pakietów zdrowotnych

  • Karta Multisport dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki

  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dzięki pakietom grupowym

  • Dodatkowe świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych - wczasy

  • Wspieranie inicjatyw pracowników (biegi firmowe, akcje charytatywne, wolontariaty)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez formularz do aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi.