Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych w języku polskim i angielskim.

  • Selekcja napływających życiorysów.

  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów (metodą Direct Search).

  • Aktywne poszerzanie źródeł pozyskiwania kandydatów z kraju i zagranicy.

  • Koordynowanie harmonogramu Welcome Day.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Instytutu na rynku.

  • Udział w wybranych projektach HR w organizacji.

  • Prace administracyjne związane z procedurami i dokumentacją.

  • Współpraca z Działem Komunikacji w celu promocji procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Znajomość zagadnień z obszaru podstawowych procesów HR.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji.

  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Proaktywne podejście i inicjatywa w pozyskiwaniu kandydatów.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania relacji.

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Aktywny udział w pozyskiwaniu talentów i realizowaniu projektów HR.

  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy