Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. HR

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU

  • Fabryczna 29, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Fabryczna 29

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie

  • inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie rekrutacji i Employer Brandingu

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi

  • organizacja szkoleń dla pracowników

  • administrowanie dokumentacją działu HR

  • udział w innych projektach z zakresu „miękkiego” HR

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR

  • umiejętność budowania dobrych relacji i pozytywne nastawienie

  • wykazywanie się proaktywną postawą we współpracy z innymi

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i obowiązkowość

  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR

  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

  • dodatkowe dni wolne od pracy (dni kanclerskie, dzień wolny z okazji urodzin, skrócony tydzień pracy w sierpniu)

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej

  • możliwość podjęcia studiów z oferty WSB na preferencyjnych warunkach