Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. HR

Pumox GmbHO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń,
  • Wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania i docierania do najlepszych kandydatów,
  • Opieka nad procesem onboardingu w tym układanie i koordynacja planów szkoleniowych dla nowych Pracowników,
  • Czynny udział w organizowaniu eventów firmowych,
  • Realizacja działań Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w direct-searchu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • Proaktywność, pomysłowość oraz gotowość do usprawniania procesów,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność wyznaczania priorytetów.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy B2B,
  • 20 dni płatnego urlopu w roku,
  • Praca zdalna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • Partnerskie relacje, przyjazna atmosfera oraz zaufanie,
  • Komunikacja w zespole w języku polskim.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pumox GmbH jest firmą programistyczną z Kassel (Niemcy), która specjalizuje się w tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych dla firm.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy profesjonalizm, zaangażowanie w realizację wspólnych celów, zaufanie oraz wzajemny szacunek (w zespole komunikujemy się w języku polskim).

Lubimy kreatywną współpracę, więc nie uświadczysz u nas wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Jeśli pasjonujesz się programowaniem, a nadto chcesz mieć realny wpływ na projekt, to będzie nam miło powitać Cię w naszych szeregach.

Młodszy specjalista ds. HR, zachodniopomorskie