Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Importu

Asgard Sp. z o.o.O firmie

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)
    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i ścisła współpraca z zagranicznymi dostawcami
  • Analiza ofert
  • Negocjowanie warunków transakcji i nadzorowanie przebiegu zamówień
  • Kontrola jakości towaru, sprawdzanie zgodności z wymogami prawa
  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji produktowej
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych w celu zapewnienia ciągłości dostaw

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Zainteresowania nowinkami z zakresu gadżetów – kategoria produktów: elektronika, narzędzia
  • Dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS OFFICE
  • Dokładności i komunikatywności
  • Wykształcenia wyższego (lub studenci ostatnich lat)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w grupie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

Oferta skierowana jest do osób, które swoje zainteresowania pragną rozwijać w ciekawej i pełnej wyzwań pracy.

Nowozatrudnionej osobie zapewnimy opiekę doświadczonej kadry, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Młodszy Specjalista ds. Importu, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)