Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. importu

Wittchen S.A.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Warszawa, Legionowo
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów związanych z importem
  • Organizacja transport w ruchu międzynarodowym
  • Planowanie harmonogramu zamówień
  • Kompleksowe rozliczanie dostaw
  • Współpraca z firmami logistycznymi w zakresie w zakresie składania reklamacji
  • Kontrola dokumentacji transportowej oraz wewnątrz magazynowej
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert
  • Aktywne reagowanie na pojawiające się problemy I poszukiwnaie rozwiązań
  • Współpraca z Agencjami Celnymi w zakresie odpraw celnych
  • Współpraca z działem Logistyki i działem Zakupów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację z kontrahentami zagranicznymi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do karty Multisport

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na GPW. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Młodszy Specjalista ds. importu, Nowy Dwór Mazowiecki