Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Influencer Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy: Młodszego Specjalistę ds. Influencer Marketingu
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie koncepcji współpracy z influencerami w ramach kanałów social media (instagram, fb, youtube)
    • wdrażanie i bieżąca koordynacja akcji promocyjnych przy współpracy z influencerami
    • planowanie kampanii w oparciu o plany komercyjne platformy DOZ.pl
    • wsparcie działań dla promocji zarówno marek własnych DOZ.pl jak i znanych producentów kosmetycznych
    • współpraca ze wszystkimi działami w celu maksymalizacji efektywności narzędzi promocyjnych
    • analiza raportów efektywności promocyjnych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia we współpracy z influencerami
    • wykształcenia wyższego / w trakcie studiów
    • znajomości zasad stylistycznych i ortograficznych języka polskiego
    • komunikatywności i kreatywność
    • doskonałej organizacji pracy własnej
    • odpowiedzialności za powierzone zadania
    • dotrzymywania terminów

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • ulubione miejsce pracy
    • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek