Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Informacji Referencyjnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Czytaj więcej
MIEJSCE PRACY: Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie informacji referencyjnej dla produktów leczniczych
  • Aktualizacja informacji o produktach leczniczych w oparciu o zalecenia władz i źródła referencyjne
  • Zapewnienie aktualnej informacji medycznej
  • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe - lekarz medycyny lub farmaceuta
  • Mile widziane doświadczenie związane z opracowywaniem druków informacyjnych (Charakterystyka Produktu Leczniczego i Ulotka dla pacjenta)
  • Umiejętność korzystania z baz danych typu PubMed, Medline i innych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Praktyczna znajomość MS Office

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, pracowniczy plan emerytalny)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się