Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. informatycznych

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca z programem monitorującym urządzenia drukujące w lokalizacjach klientów obejmująca:

  • • wprowadzanie danych kontraktowych,

  • • zakładanie nowych kontraktów,

  • • prowadzenie rejestru statystyk krytycznych,

  • • bieżąca analiza uzyskanych danych.

  • Pomoc telefoniczna i zdalna pracownikom firmy Pryzmat przy instalacjach i konfiguracjach urządzeń drukujących.

  • Pomoc telefoniczna i zdalna klientom firmy przy instalacjach i konfiguracjach urządzeń drukujących.

  • Codzienna współpraca z innymi działami związanymi ze sprzedażą, najmem i serwisem urządzeń drukujących.

Nasze wymagania

  • Wiedza informatyczna z obszaru drukowania.

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word oraz programów pocztowych.

  • Umiejętność analizy danych, sporządzanie raportów i wyciągania wniosków.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz otwartość i gotowość do uczenia się.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne na kierunku informatyka oraz znajomość urządzeń drukujących.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i pomoc specjalistów.

  • Możliwość pogłębienia wiedzy i zdobywania doświadczenia.

  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w obszarze urządzeń drukujących.

  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze.

  • Kartę multisport i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.

Pryzmat sp. z o.o. sp. k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Przewiń do profilu firmy