Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. informatyki

GENZETO firmie

  • Wosia Budzysza 7
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

GENZET

Wosia Budzysza 7

Gdańsk

Firma GenZet jest firmą informatyczno-instalacyjną. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i instytucji oraz w projektach infrastrukturalnych.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników w zakresie systemu operacyjnego i aplikacji biznesowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z IT
  • Monitorowanie systemów informatycznych
  • Administrowanie i konfigurowanie sieci
  • Wykonywanie bieżącej dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego
  • Dobrej znajomości systemu Windows oraz pakietu MS Office (obsługa i konfiguracja)
  • Podstawowa znajomość Windows Server oraz zagadnień związanych z sieciami IT
  • Komunikatywności, kreatywności i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne - informatyczne lub pokrewne

Ogłoszenie archiwalne