Młodszy specjalista ds. informatyki (helpdesk, support Działu IT)

AEGIS SECURITY sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

AEGIS SECURITY sp. z o.o.

Cybernetyki 19B

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • helpdesk na miejscu i zdalnie
  • pisanie prostych skryptów
  • nadzorowanie infrastruktury informatycznej w firmach
  • udział w testach penetracyjnych infrastruktury i aplikacji
  • udział w audytach bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej

Nasze wymagania

  • znajomość systemu operacyjnego Windows
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • podstawowa znajomość technologii webowych
  • znajomość technologii komputerowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • możliwość dodatkowego rozwoju w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • komfortowe warunki pracy i doskonałą atmosferę

O nas

AEGIS SECURITY Sp. z o.o. to firma zajmująca się bezpieczeństwem informacji, bezpieczeństwem teleinformatycznym, cyberbezpieczeństwem oraz ochroną danych osobowych. Proponujemy kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu.

Młodszy specjalista ds. informatyki (helpdesk, support Działu IT), Cybernetyki 19B, Warszawa