Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. informatyki przemysłowej

Schulz Infoprod Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Metalowa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie produktów firmy w zakresie:

  • a. informatyki przemysłowej,

  • b. systemów SCADA/MES,

  • c. baz danych,

  • d. systemów raportowych,

  • e. integracji z systemami ERP

  • f. konfiguracji środowisk wirtualnych,

  • g. instalacji, konfiguracji i administracji sieci i systemów operacyjnych,

  • uczestnictwo w projektach z branży automatyki w różnych dziedzinach przemysłu,

  • zdalne wdrażanie systemów informatyki przemysłowej i automatyki.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie z systemami informatyki przemysłowej,

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka i robotyka, informatyka oraz kierunki pokrewne,

  • znajomość jednego z systemów SCADA firm: Siemens, Wonderware, Rockwell,

  • znajomość języków programowania C, C++, C#, VB,

  • znajomość baz danych i języka SQL (T- SQL),

  • doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi MS Reporting Services, MS Power BI,

  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji,

  • doświadczenie z systemami wirtualizacji (VMWare, Hyper V),

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość innych narzędzi, jak TIA lub PCS7,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość innych języków programowania,

  • znajomość innego oprogramowania Wonderware, Siemens lub Rockwell.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • możliwość awansu pionowego w strukturach firmy,

  • kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle,

  • lekcje języka niemieckiego,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole świetnych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • system kafeteryjny MyBenefit

Etapy rekrutacji
1

1. Przegląd CV

2

2. Rozmowa z Kierownikiem Działu

3

3. Rozmowa z Członkiem Zarządu

SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku. W 2002 staliśmy się częścią grupy niemieckiej grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH.

Przewiń do profilu firmy