Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. informatyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko

Młodszy specjalista ds. informatyki

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. referencyjny: 2017/26/Z

ZADANIA:

  • Konfigurowanie urządzeń końcowych (PC, NC, terminal, notebook, drukarka) zgodnie z obowiązującymi instrukcjami wykonawczymi;
  • Instalowanie oprogramowania na stacjach roboczych;
  • Instalacja i deinstalacja urządzeń końcowych u użytkownika;
  • Diagnostyka i usuwanie zgłoszonych awarii urządzeń końcowych;
  • Obsługa incydentów;
  • Monitorowanie napraw zleconych serwisom zewnętrznym;
  • Przygotowanie sprzętu do likwidacji;
  • Dokumentowanie wykonanych prac;
  • Opiniowanie wniosków o sprzęt składanych przez użytkowników;
  • Realizacja zadań wynikających z Polityki Bezpieczeństwa, ustawy SOX, Systemu Zarządzania i nnych wewnętrznych zarządzeń i poleceń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie o profilu informatycznym (mile widziany technik informatyk lub licencjat z kierunków pokrewnych);
  • Bardzo dobra znajomość metodyki ITIL;
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość sprzętu komputerowego PC;
  • Znajomość zagadnień konfiguracji komputerów PC do pracy w sieci LAN/WAN;
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft;
  • Dobra znajomość oprogramowania typu Office;
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, dokładność, sumienność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną;
  • Metodyczność i systematyczność w rozwiązywaniu problemów;
  • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Prawo Jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV w zakresie eksploatacji.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale;
  • Perspektywy rozwoju w dużej grupie kapitałowej;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (D.U. nr 2016, pozycja 922.)”.­­­
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się