Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. infrastruktury IT

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych

  • Przygotowywanie i instalację sprzętu oraz narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy

  • Terminowe przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń w oparciu o system zgłoszeń

  • Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w wybranych systemach firmy

  • Nadzór nad wybranymi obszarami kopii zapasowej (laboratoria JCI)

  • Nadzór nad: sprzętem, oprogramowaniem, dokumentacją oraz procedurami operacyjnymi w wybranych obszarach spółki (laboratoria JCI)

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień

Nasze wymagania

Od osoby zainteresowanej współpracą z nami oczekujemy:

• Dobrej znajomości systemów Windows i Office

• Dobrej znajomości sprzętu komputerowego

• Samodzielności przy rozwiazywaniu problemów, chęci do nauki i poszerzania wiedzy

• Umiejętności samodzielnego poszukiwania informacji

• Komunikatywności i sumienności

• Podstawowej znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Podstawowe doświadczenie: AD, MSSQL, TCP/IP, routing/switching, WLAN, CCTV.

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w innowacyjnym środowisku life science

  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie w przedziale 4150 - 4600 brutto

  • Dodatkowy motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia miękkie oraz twarde szkolenia specjalistyczne

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Po przesłaniu aplikacji, do wybranych aplikantów przesłany zostanie test kompetencji składający się z 40 pytań. Prosimy o zawarcie w aplikacji danych kontaktowych umożliwiających komunikacje w formie elektronicznej (email).

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. (JCI) jest spółką działająca w obszarze life science, oferując usługi dla sektora farmaceutycznego, kosmetycznego, wyrobów medycznych i innych pokrewnych branż obszaru life science. Dynamicznie rozrastająca się oferta JCI wymaga stale rozwijającego się zespołu ekspertów i talentów. Dlatego też JCI poszukuje obecnie osoby do działu IT.

Przewiń do profilu firmy