Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. integracji dostawców zagranicznych

Morele.net Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Morele.net Sp. z o.o.

Fabryczna 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostawcom zagranicznym profesjonalnej obsługi

  • Obsługa zapytań mailowych od dostawców

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji

  • Tworzenie dokumentacji dla nowych dostawców

  • Rejestrowanie dostawców w systemach wewnętrznych według założonych procedur integracji

  • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz status studenta lub ucznia zaocznego (warunek konieczny)

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długotrwałe, pozytywne relacje

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i rozmowa w tym języku nie stanowi dla Ciebie Problemu (warunek konieczny)

  • Możesz pochwalić się podstawową znajomością branży IT, AGD, RTV, FOTO

  • Jesteś samodzielny/a i cechuje Cię pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Bez problemu analizujesz dane i wyciągasz trafne wnioski wykorzystując do tego m.in Excela

  • Jesteś godny/a zaufania zwłaszcza w kontekście realizacji celów

Mile widziane

  • Min. podstawowa znajomość branży e-commerce

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • System wynagrodzeń oparty o podstawę + premię

  • Możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne

  • Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • Benefity - karta sportowa, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z ponad 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. APLIKUJ!