Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Integracji Systemów IT

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • XSLT

  • XPath

  • SQL

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń z zakresu istniejących rozwiązań integracyjnych,

  • Współpraca z zespołem IT w zakresie bieżącej obsługi systemów integracji,

  • Zbieranie wymagań dla nowych interfejsów,

  • Monitorowanie interfejsów i reagowanie na incydenty,

  • Administracja użytkowników istniejących rozwiązań (API, Aplikacje biznesowe),

  • Testowanie rozwiązań integracyjnych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość XML, XSLT, XPath,

  • Praktyczna znajomość zagadnień WebServices (SOAP, REST),

  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy z systemami zgłoszeń (np.: Jira, Mantis, ServiceDesk+).

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu standardów wymiany danych (EDIFACT, GS1, ANSI X12),

  • Znajomość protokołów wymiany danych (FTP,AS2),

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN, GIT).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy