Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Intelligent Automation

ALIOR BANKO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie robotów - automatycznych narzędzi realnie usprawniających działanie Banku
  • analiza i projektowanie procesów biznesowych Banku
  • implementacja i testowanie zmian oraz ich wdrażanie na środowisku produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Jesteś w trakcie bądź ukończyłaś/eś studia wyższe na jednym z kierunków: Informatyka, Big Data, Data Science, Metody Ilościowe, Ekonomia, Matematyka
  • chcesz rozwijać się w obszarach związanych z tworzeniem, testowaniem i wdrażaniem rozwiązań bazujących na RPA
  • znasz w stopniu co najmniej podstawowym język Python
  • chcesz wykorzystać w praktyce metodologię Agile, Scrum
  • potrafisz formułować wnioski i rekomendacje
  • wykazujesz się samodzielnością w poszukiwaniu rozwiązania problemów biznesowych
  • chcesz rozwijać kompetencje w zakresie modelowania procesów biznesowych
  • lubisz pracę w zespole, jesteś komunikatywna/ny i staranna/ny w wykonywaniu zadań
  • radzisz sobie ze zmieniającymi się priorytetami i presją czasu
  • chcesz zgłębić tajniki nowoczesnego zarządzania ryzykiem operacyjnym w Banku

Mile widziane

  • znajomość platform do robotyzacji np. Blue Prism, UiPath, Automation Anywhere,
  • znajomość technik data science, machine learning, text mining.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę
  • udział w innowacyjnych pracach nad automatyzacją procesów
  • perspektywę wdrażania własnych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Młodszy Specjalista ds. Intelligent Automation, Łopuszańska 38c, Warszawa