Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Inwentaryzacji

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.

  • Zbąszynek

    Zbąszynek, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie inwentaryzacji w sieci sklepów własnych na terenie woj. lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, zachodnio-pomorskiego,

  • weryfikacja asortymentu,

  • przygotowanie i wypełnianie dokumentacji inwentaryzacyjnej,

  • kontrola obiegu dokumentów,

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach oraz współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,

  • jesteś dyspozycyjny i chcesz pracować w godzinach popołudniowych,

  • cechujesz się dokładnością, samodzielnością i odpowiedzialnością,

  • znasz pakiet MsOffice,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz pracę w terenie,

  • masz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (lub jesteś gotowy do jej wyrobienia),

  • chętnie dzielisz się wiedzą i współpracujesz ze zespołem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód),

  • benefity pracownicze,

  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa i posiadamy około 150 Delikatesów.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Przewiń do profilu firmy