Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. inwestycji deweloperskich

HM INWEST S.A.

  • Fabryczna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Fabryczna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu ds. inwestycji deweloperskich w zakresie prowadzonych procesów inwestycyjnych,

  • Udział we wszystkich etapach procesu inwestycyjnego jako wsparcie Kierownika Projektu,

  • Kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,

  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i analiza zgłoszeń reklamacyjnych,

  • Prowadzenie korespondencji z Klientami oraz Generalnymi Wykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – budownictwo lub pokrewne (ukończone lub w trakcie studiów),

  • Mile widziane doświadczenie, staże, praktyki w budownictwie mieszkaniowym,

  • Bardzo dobrej obsługi programów: Autocad oraz Pakietu Office,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • Charyzmy w działaniu (współpraca z podwykonawcami na budowie),

  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego (w mowie i piśmie) – język wykorzystywany w pracy w zależności od projektów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku usług deweloperskich,

  • Pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, jednej z lepiej rozwijających się branż na rynku,

  • Długofalową współpracę,

  • Możliwość rozwoju osobistego w oparciu o szeroką siatkę kontaktów (klienci, wykonawcy),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole,

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon).

Konsorcjum Grupa Inwest składa się z podmiotów działających głównie na rynku deweloperskim w Polsce, od przeszło 20 lat. Spółka HM INWEST S.A., główny podmiot w konsorcjum notowana jest na warszawskiej GPW. Domeną spółek jest budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, ale również usługi. Projekty realizowane są przede wszystkim w Warszawie i Poznaniu. Grupa jest także producentem prefabrykatów betonowych dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy