Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. inwestycji

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

  • Jeleniogórska 12, Lubań
    Lubań, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jeleniogórska 12

Lubań

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy prowadzeniu projektów wdrażania nowych maszyn i technologii;

  • opracowywanie specyfikacji zakupowej maszyn i urządzeń;

  • uczestnictwo w odbiorach maszyn;

  • współpraca nad przygotowywaniem koncepcji ciągów technologicznych;

  • praca przy optymalizacji istniejących procesów produkcyjnych;

  • komunikacja z dostawcami maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów;

  • wykształcenie techniczne, inżynierskie z zakresu: budowa maszyn, elektrotechnika, automatyka lub menadżerskie: project management;

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);

  • znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCAD, ZWCAD);

  • dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialność;

  • kreatywnego myślenia i samodzielności w działaniu;

  • dobrej komunikacji interpersonalnej;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego;

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwość uczestniczenia oraz realny wpływ na rozwój firmy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego (m.in. świąteczne bony pieniężne, dofinansowanie do wakacji);

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • prywatna opieka medyczna;

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

Przewiń do profilu firmy