Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. inwestycji

LEVERAGE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Leverage Sp. z o.o. jest firmą technologiczno – doradczą, powstałą w 2009r. W skład naszego zespołu wchodzi grupa wysokiej klasy specjalistów, projektantów, kierowników i inspektorów. Posiadamy również grono sprawdzonych, bardzo blisko z nami współpracujących firm. Zmieniające się potrzeby oraz wymagania w branży telekomunikacyjnej oraz doświadczenie zdobyte w zarządzaniu projektami ukierunkowały nas na realizację inwestycji światłowodowych, w tym projektowanie, budowę, modernizację sieci. Dziś naszym atutem jest kompleksowe świadczenie usług – od koncepcji, poprzez stworzenie projektu oraz uzyskanie niezbędnych zezwoleń, aż po realizację inwestycji telekomunikacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i udział w tworzeniu dokumentacji technicznej do realizowanych zadań inwestycyjnych
  • Współpraca z Działem Projektowym w zakresie realizacji projektowanych zadań inwestycyjnych
  • Współpraca z Kierownikami Projektu w rozliczaniu prowadzonych inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie, wyższe ukończone lub w trakcie)
  • Praktyczna znajomości pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość AutoCad/ZWCad
  • Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy z zakresu telekomunikacji ani ukończonych studiów kierunkowych. Wszystkiego nauczysz się na miejscu od doświadczonych kolegów. Szukamy ludzi z zapałem do pracy, chętnych do rozwijania swoich umiejętności inżynierskich.

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie, z opcją pracy zdalnej
  • Zdobycie cennego doświadczenia jeszcze w czasie odbywania nauki lub od razu po jej ukończeniu
  • Atrakcyjne warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy - umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B
  • Opiekę medyczną Medicover (pakiet rozszerzony o stomatologię)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Szturmowej 2A. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy