Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. inwestycji

GRUPA PBI Sp. z o.o.O firmie

GRUPA PBI Sp. z o.o.

Białobrzeska 159

Żołynia (pow. łańcucki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy analizie rynku nieruchomości,
  • sporządzanie zapytań ofertowych, poszukiwanie podwykonawców robót budowlanych,
  • współpraca przy opracowywaniu dokumentacji i opracowań związanych z realizacją inwestycji,
  • wsparcie w zakresie nadzoru nad gospodarką odpadami,
  • wsparcie w zakresie prowadzenia dokumentacji środowiskowej i ewidencji odpadów,
  • nadzór nad dokumentacją działu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • dobra znajomość pakietu Office i AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • doświadczenie w branży ochrony środowiska,
  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie;
  • codziennie nowe wyzwania i brak nudy;
  • dobrą atmosferę pracy.

Młodszy specjalista ds. inwestycji, Białobrzeska 159, Żołynia (pow. łańcucki)