Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. IT

BFI Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

BFI Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Zwycięstwa 173

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Najważniejsze to wsparcie techniczne ekipy BFI, w tym:

  • **instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, serwerów, telefonów etc.

  • **konfiguracja oprogramowania, systemu, kont użytkowników (Windows)

  • **zakup i konfiguracja nowego sprzętu komputerowego

  • **rozwiązywanie bieżących wyzwań i problemów IT

  • Nadzór nad bezpieczeństwem IT. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

  • Projektowanie nowych rozwiązań w zakresie wdrożeń programów i aplikacji dostępnych na rynku (automatyzacja procesów biznesowych). Można być kreatywnym

  • Budowanie przyzwoitych relacji ze wszystkimi partnerami. Trzeba być dla nich OK!

  • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy. Czyli Wielki Brat Patrzy

Nasze wymagania

  • Dobre chęci, reszta jest do wypracowania!

  • Bądź kreatywny! Zarzuć nas pomysłami! Angażuj się!

  • Masz doświadczenie w pracy w helpdesk’u? Administrowaniu baz danych? Działałeś już w naszej branży? Świetnie! Nie? Też dobrze.

  • Musisz ogarniać kompy i excela. Po prostu.

  • To praca samodzielna. Dasz radę?

To oferujemy

  • Umowa o pracę. U nas nie ma ściemy! Zapomnij o śmieciówkach.

  • Cool zespół.

  • Mega przyjazna atmosfera tworzona przez profesjonalistów.

  • Świetna lokalizacja. Mamy nowoczesne biuro w samym serduchu Gdyni.

  • Pyszna kawa. W pracy pomaga świeża kawa z zaprzyjaźnionej palarni.

  • Narzędzia pracy. Dostajesz to, co potrzebujesz + wszystkie benefity (o których piszą inni)

  • Realne wpływy. Naprawdę mocno wierzymy, że to pracownicy tworzą firmę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka (TSL), gdzie poza samym transportem ważni są ludzie i rodzinna atmosfera. Jesteśmy skupieni nie tylko na generowaniu zysków, ale również na ogromnej przyjemności z tego, co robimy na co dzień.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju, to pewnie odnajdziesz się w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy