Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. IT

Global Income

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa zgłoszeń pracowników i utrzymywanie sprzętu komputerowego w działaniu. Oczekujemy umiejętności reagowania na problemy natury informatycznej pojawiające się w codziennej pracy naszych pracowników. Stanowisko wymaga kontaktu wyłącznie z innymi pracownikami firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego

  • podstawowa znajomość jednej z technologii (PHP, C#, SQL)

  • chęć do nauki programowania (PHP, C#)

Mile widziane

  • znajomość zagadnień sieciowych

  • znajomość technologii VoIP

  • znajomość systemów CCTV

  • znajomość programu SubiektGT

  • podstawowa znajomość SQL (MySQL, MSSQL)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie na pełen etat.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie przy realizacji własnych pomysłów.

  • Prace w godzinach 7:30-15:30, pięć dni w tygodniu w siedzibie firmy w Gdyni.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy doświadczonym, prężnie rozwijającym się zespołem kreatywnych osób zajmujących się dystrybucją e-commerce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Jeśli nie boisz się oryginalnych wyzwań, masz głowę pełną pomysłów- daj nam o sobie znać!

Przewiń do profilu firmy