Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. IT

Dobry Hotel

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Dobry Hotel

Falista 7

Grabówek

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne dla użytkowników, obsługa zgłoszeń

  • rozwiązywanie problemów sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa IT

  • instalacje i konfiguracje stacji roboczych Windows, Linux, MacOS

  • diagnostyka i naprawy sprzętu komputerowego

  • zapewnienie bezpieczeństwa danych (kopie zapasowe)

  • administracja systemami Linux, Windows Server, AD

  • inwentaryzacja sprzętu firmowego

  • zarządzanie dostępami do systemów informatycznych

  • zarządzanie monitoringiem wewnętrznym oraz kontrolą dostępu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami Linux, Windows, MacOS (wersje klienckie i serwerowe)

  • bardzo dobra znajomość Microsoft 365 oraz systemów z rodziny Windows i Linux

  • znajomość zagadnień wirtualizacji

  • znajomość konfiguracji przełączników CISCO oraz punktów dostępowych firm Cisco i Ubiquiti

  • znajomość konfiguracji routerów, firewalli, IDS/IPS, VPN

  • znajomość konfiguracji serwerów firmy Dell

  • znajomość chmury Azure

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy i wolne weekendy

  • możliwość pracy z aktualnymi technologiami

  • kompleksowe obowiązki – nie będziesz narzekać na nudę lub nadmierną rutynę i powtarzalność

  • posiłki pracownicze

  • bogaty pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („Rekomenduj i Zarabiaj” oraz „Pracownik Miesiąca”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej

  • szanse rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • biuro zlokalizowane blisko centrum Gdyni, dogodny dojazd komunikacją miejską, samochodem (darmowy parking) czy rowerem

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość rozwoju

Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel

Jesteśmy polską siecią hoteli obecną na rynku od 18 lat.

Zarządzamy 17 obiektami hotelowymi oraz 3 restauracjami i stale rośniemy!

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Przewiń do profilu firmy