Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. IT

VislineO firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Visline

Rdestowa 160

Dąbrowa

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych użytkowników sprzętu IT związanych m.in. z: Instalacją wymaganego oprogramowania na stacjach roboczych, konfiguracją oprogramowania, diagnozowaniem i naprawą problemów sprzętowych
  • Dobór oraz zamawianie części i materiałów eksploatacyjnych
  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom
  • Konfigurowanie urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów systemów informatycznych zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy komputera i urządzeń peryferyjnych pozwalająca na samodzielną realizację zadań związanych z instalacją eksploatacją i diagnostyką
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • Podstawowa znajomość pakietów Microsoft Office oraz Office365/Microsoft365
  • Wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów w realizacji działań
  • Orientacja na klienta wewnętrznego
  • Uśmiech i dobra energia :)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie oczekujemy :)

Podział czasu pracy

45%

Obsługa klientów wewnętrznych w zakresie IT

15%

Dbanie o stan sprzętu informatycznego w firmie

15%

Nauka i zdobywanie nowych umiejętności

10%

Zadania projektowe

15%

Analiza logów, raporty

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjny system wynagradzanie składający się z wynagrodzenia zasadniczego i premii
  • Dofinansowania świąteczne/urodzinowe/do wakacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (w tym kursy językowe)
  • Praca w stabilnej firmie o rodzinnym charakterze
  • Pizza w piątki oraz owocowe dni, w okresie letnim cykliczne grille na tarasie
  • Pracę w komfortowym oraz nowoczesnym biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Wysoka terminowość dostaw, fachowość personelu, a także duża elastyczność i komunikatywność to atuty, które doceniają stali Klienci i Podwykonawcy firmy. Dzięki posiadaniu własnej bazy samochodów expressowych (DMC 3,5 t/7.5t), a także bogatego portfela przewoźników FTL jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, a system benefitów i wynagrodzeń przyciąga na lata - to zaaplikuj na to ogłoszenie!

Młodszy Specjalista ds. IT, Rdestowa 160, Dąbrowa, Gdynia