Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. IT i Raportowania

GREAT CALL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA

3 5006 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Excel

Mile widziane

  • Alfavox

  • Microsoft Office

  • Sieci LAN

  • Budowa i eksploatacja jednostek centralnych oraz urządzeń peryferyjnych

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie, analiza i przygotowywanie raportów z pracy biura;

  • Opracowywanie raportów dziennych i miesięcznych dla partnerów biznesowych;

  • Optymalizacja pracy biura;

  • Kompleksowa opieka i serwis komputerów osobistych;

  • Usuwanie awarii zgłaszanych przez użytkowników;

  • Instalacja i aktualizacja oprogramowania;

  • Konfigurowanie komputerów i wyposażenia;

  • Utrzymywanie standardów określonych w polityce bezpieczeństwa;

  • Monitorowanie i zapewnianie ciągłości pracy działania systemu informatycznego oraz sprzętu.

Nasze wymagania

Jeśli interesujesz się informatyką i szukasz pracy, w której możesz się rozwijać - czytaj dalej!

Poszukujemy osób zaangażowanych , które mają zapał do pracy i chęć nauki. To wystarczy, abyśmy rozwinęli Twoje umiejętności i uzbroili w niezbędną wiedzę do wykonywania zadań. Ważne, aby Microsoft Excel nie był Ci obcy.

  • Znajomość Microsoft Office

  • Znajomość sieci LAN

Podział czasu pracy
100%

Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

100%

Świetna atmosfera i pełne wsparcie zespołu :)

100%

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy!

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie u solidnego i stabilnego pracodawcy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę do której będziesz przychodzić z uśmiechem :)

  • Struktura awansów wewnętrznych - im dłużej jesteś z nami, tym wyższe masz wynagrodzenie!

  • Atrakcyjne warunki finansowe - podstawa i bezpieczny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pełne wdrożenie od podstaw - nauczymy Cię nie tylko stawiać pierwsze kroki, ale także pomożemy rozwinąć skrzydła!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Nie jesteśmy typowym call center. "Targety" realizujemy wspólnie i wspieramy się wzajemnie. Lubimy się od siebie uczyć, jesteśmy zintegrowani i pomimo tego, że jesteśmy w pracy - lubimy spędzać ze sobą czas. Koniecznie dołącz do nas i zasmakuj tej atmosfery!

Przewiń do profilu firmy